بيوگرافي ايتوكو اُهارا

ایتوکو اُهارا ، ماچیکو اونو بازیگر ژاپنی، در ۴ نوامبر ۱۹۸۱ در منطقه روستایی نیشیوشینو (Nishiyoshino) از استان نارا متولد شد. اونو در حالی که مشغول تمیز کردن جاکفشی دبیرستان مقدماتی خود بود، توسط کارگردان زنی به اسم Naomi Kawase کشف شدایتوکو اُهارا ، ماچیکو اونو بازیگر ژاپنی، در ۴ نوامبر ۱۹۸۱ در منطقه روستایی نیشیوشینو (Nishiyoshino) از استان نارا متولد شد. اونو در حالی که مشغول تمیز کردن جاکفشی دبیرستان مقدماتی خود بود، توسط کارگردان زنی به اسم Naomi Kawase کشف شد و در سال ۱۹۹۷ در نقش اصلی فیلم خانم نائومی به اسم سوزاکو (Suzaku) بازی کرد؛ که جایزه دوربین زرین جشنواره فیلم کن را بدست آورد. ماچیکو اونو هم برنده جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم سنگاپور برای نقش میچیرو (Michiru) در فیلم سوزاکو شد.

اونو پس از بازی در فیلم های کارگردانانی چون شینجی آیاما (Shinji Aoyama)، آکیهیکو شیوتا (Akihiko Shiota)، نُبوهیرو یاماشیتا (Nobuhiro Yamashita) و ایساُ یوکیسادا (Isao Yukisada)، در سال ۲۰۰۷ بار دیگر در فیلم خانم نائومی با نام عزاداری جنگل (The Mourning Forest) درخشید؛ که برنده جایزه بزرگ جشنواره فیلم کن شد.


از دیگر فیلم های اونو می توان پسر کو ندارد نشان از پدر (Like Father, Like Son) در سال ۲۰۱۳ را نام برد. این فیلم خانواده ای را نشان می دهد که پسرشان به هنگام تولد با کودکی دیگر جابجا شده است…


همچنین در تلویزیون هم ظاهر شد؛ اونو در یک آزمون با شرکت ۱۸۵۰ بازیگر زن، برای ایفای نقش اصل سریال میخک (Carnation) انتخاب شد. این سریال از اکتبر ۲۰۱۱ پخش شد.


سریال میخک داستان دختر ۱۱ ساله پرشوری به نام ایتاکو اُهارا را نمایش می دهد که پدرش مغازه خیاطی لباس ژاپنی کیمونو دارد و ایتاکو از کودکی به خیاطی لباس های غربی علاقه مند می شود. در نوجوانی برای رسیدن به هدف خود دبیرستان را رها می کند و به کار در خیاطی مردانه مشغول می شود. در سال ۱۹۳۴ اولین مغازه خیاطی خود را باز می کند. ماسارو که همکار ایتاکو در خیاطی است به او پیشنهاد ازدواج میدهد و وارد خانواده اُهارا می شود…
 

این سریال که براساس زندگی طراح مد و لباس آیاکو کوشینو (Ayako Koshino) ساخته شده و سه بازیگر دوران کودکی، جوانی و پیری ایتاکو اُهارا را ایفا می کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه