كاوه سماك باشي + تصاویر كاوه سماك باشي

کاوه سماک‌باشی یکی از بازیگران نسل جوان ایرانی

 

 کاوه سماک‌باشی یکی از بازیگران نسل جوان ایران است او در سال‌های اخیر بیشتر در مجموعه‌های تلویزیونی بازی کرده است و توانسته خود را به مخاطبین جعبه جادویی بشناساند.

 

گفتگویی کوتاه با کاوه سماک‌باشی
متولد فروردین سال 1359 در رشته ی مهندسی مکانیک تحصیل کرده ام، یک خواهر کوچکتر از خودم به اسم «تارا» دارم، در یک خانواده دوست‌داشتنی و بسیار با محبت بزرگ شدم. پدرم محمود سماک‌باشی از صدابردارهای قدیمی و مادرم هم فرهنگی است.

دوران کودکی کاوه سماک‌باشی
وقتی بچه بودم خیلی شیطون و بازیگوش بودم، تو مدرسه هم همیشه جزو شیطون‌ترین بچه‌ها بودم چند باری هم به خاطر همین شیطنتم از کلاس اخراج شدم، اما چون بچه درسخوانی بودم هر بار بخشیده می‌شدم.

خصوصیات اخلاقی کاوه سماک‌باشی
در کل آدم جدی هستم و برعکس نقش‌هایی که تا به حال ایفا کردم اصلا احساساتی و خیلی اهل شوخی کردن نیستم اما خدا نکند، روی دنده شوخی کردن بیفتم آن وقت... اصلا اهل غیبت کردن نیستم و تا به حال هم بد کسی رو نخواستم برعکس چهره‌ام، آدم متکبر و مغروری هم نیستم! 


 گفتگوی خواندنی با کاوه سماک باشی

 

شهرت کاوه سماک‌باشی
اکثر کسانی که وارد حرفه بازیگری می‌شوند میل به دیده شدن در آنها وجود دارد، شهرت، دنیای عجیبی است و در آن کشش خاصی وجود دارد با تمام مشکلاتی که وجود دارد من شهرت را دوست دارم اما گاهی اوقات شهرت باعث می‌شود آدم در مکان عمومی معذب باشد. من مدت‌هاست که از غذا خوردن در رستوران لذت نمی‌برم چرا که مجبورم سنگینی نگاه دیگران را دائم احساس می‌کنم. اوایل وقتی به بیرون می‌رفتم و می‌دیدم آدم‌هایی را که من نمی‌شناسمشان خیلی راحت با من برخورد می‌کنند و با من صمیمی هستند برایم جالب حتی عجیب بود اما الان با این قضیه به خوبی کنار آمدم.

 

خوشبختی ار نظر کاوه سماک‌باشی
من خوشبختی در کار را زمانی می‌بینم که اگر فردی کتاب سینما را ورق می‌زند از من به نیکی یاد کند و در بازیگری به ماندگاری برسم در زندگی شخصی‌ام هم خوشبختی را در آرامش داشتن می‌بینم. 

گریم كاوه سماک باشی, عکس كاوه سماك باشی

تصاویر کاوه سماک باشی

 

 نظر کاوه سماک باشی در مورد دوست و رفیق
در کل آدم رفیق‌بازی نیستم و تعداد دوستانم محدود و اکثر دوستانم هم همکلاسی‌های دوران دبیرستانم هستند چون معمولا با کسانی که قبل از شهرت با آنها دوست شدی صرفا تو را به خاطر خودتت می‌خواهند اما... در میان افراد مشهور هم با پژمان بازغی، حسام نواب‌صفوی، مهدی مقدم، حمید عسگری، علی لهراسبی و... دوست هستم. 

كاوه سماک باشی, فیلم های كاوه سماک باشی

عکس های کاوه سماک باشی بازیگر جوان ایرانی

 

خوانندگی کاوه سماک‌باشی
من دوستان خواننده زیادی دارم، خودم هم یک ته صدایی دارم و چند سال قبل هم تیتراژ یک برنامه تلویزیونی به اسم رژان را خواندم، اما خب الان تصمیم گرفتم تمرکزم را تنها روی بازیگری‌ام بگذارم چرا که فعالیت در دو زمینه باعث می‌شود که تمرکز از بین برود و نتوانم در هیچ کدام موفق شوم به همین خاطر ترجیح دادم که فعلا تمرکزم را روی بازیگری بگذارم.


بهترین و بدترین اتفاقات زندگی کاوه سماک‌باشی
بهترین اتفاقی که تو زندگی‌ام افتاده، داشتن یک خانواده خوب و صمیمی و تو کار هم همکاری با بهروز افخمی است و بدترین اتفاق زندگی‌ام فوت دایی بزرگم بود...

 

نقش اصلی
شروع فعالیت من در عرصه بازیگری به گونه‌ای بوده که از ابتدا نقش‌های تاثیرگذار و کلیدی به من می‌رسید، به همین خاطر ترجیح می‌دهم که در کارهایم ایفاگر نقش اصلی باشم اکثر نقش‌هایی هم که به من پیشنهاد می‌شود نقش اول است.

تصاویر جدید كاوه سماک باشی,سماك باشی

جدیدترین عکس های کاوه سماک باشی

 

 گریم متفاوت سماک باشی
عده‌ای از من می‌پرسند فکر نمی‌کنی این پرکاری تو باعث شود که چهره‌ات برای مردم تکراری شود من هم در جواب به آنها گفتم: من برای اینکه با این مسئله مواجه نشوم سعی کردم تا آنجا که می‌شود از گریم‌های متفاوت استفاده کنم، گریم اگر خوب و متفاوت باشد به بازیگر کمک زیادی می‌کند.

 

 كاوه سماک باشی, بیوگرافی كاوه سماک باشی

  کاوه سماک باشی

   بیوگرافی كاوه سماک باشی، زندگینامه كاوه سماک باشی

تصاویر کاوه سماک باشی
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه