۴ میلیارد بن خرید در بین ۶۲ هزار خانوار توزیع شد

کد خبر :  1806615302614823708 تاریخ :  شنبه 4 بهمن 1393 09:43
به منظور کمک به اقتصاد خانواده‌های نیازمند۴ میلیارد بن خرید در بین ۶۲ هزار خانوار توزیع شدجام جم سرا: ‌مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع ۴ میلیارد تومان بن میان ۶۲ هزار خانوار تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: مبلغ این بن‌ها حداقل ۴۰ و حداکثر ۱۵۰ هزار تومان است.

تبارک سبحانی افزود: در حال حاضر حدود ۶۲ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان تهران هستند که البته جمعیت هر خانوار متفاوت و از یک نفره آغاز می‌شود.

وی گفت: چند سال است که این نهاد برای افزایش قدرت خرید بیشتر مددجویان و همچنین ارائه تسهیلات بیشتر به آنان اقدام به افتتاح فروشگاه نوروزی کرده است و درهمین رابطه بن‌هایی نیز میان این خانواده‌ها توزیع می‌شود. مبلغ بن‌ها بر اساس تعداد خانوار متفاوت است که برای هرخانواده یکنفره ۴۰ هزار تومان و ۵ نفره به بالا نیز ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود.

سبحانی با اشاره به اینکه بن‌های غیر نقدی میان تمامی خانوارهای تحت پوشش در شهرستانهای استان تهران بجر فیروزکوه و دماوند توزیع می‌شود، گفت: به مددجویان این دو شهرستان نیز به میزان مبلغ بن‌ها، وجه نقد به حسابشان واریز می‌شود.

وی در مورد عیدی مددجویان تهرانی نیز افزود: هر سال معادل یک ماه مستمری به خانواده‌های تحت پوشش عیدی پرداخت می‌شود و امسال نیز به دنیال تحقق این موضوع هستیم که البته هنوز مشخص نشده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران همچنین در مورد پرداخت کمکهای خیرین نیز اظهار داشت: هر ساله با کمک افراد نیکوکار و خیر در برخی شهرستانهای تهران علاوه بر کمکهای امداد، سبد کالا به مددجویان تعلق می‌گیرد. (خبرگزاری مهر)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه